DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET


W piątek 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczorach zorganizowano sympatyczne  okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
Wójt gminy Kaczory Pan Brunon Wolski, który zaprosił Panie  na spotkanie, złożył wszystkim damom okolicznościowe życzenia. Życzył samych pogodnych dni w życiu, zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy i zadowolenia ze wspólnego zamieszkiwania w gminie Kaczory. Wspólnie z przewodniczącym Rady Gminy Kaczory Stefanem Kowalem składając  najserdeczniejsze życzenia, podziękowali wszystkim paniom za aktywną pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz tworzenie dobrej atmosfery w gminie, a okolicznościowe kwiaty trafiły na ręce seniorki Władysławy Linde. Pozostałe Panie otrzymały okolicznościowe kartki z życzeniami. Piątkowe spotkanie, wspaniale zorganizowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach, upłynęło w sympatycznej, życzliwej atmosferze przy pysznej kawie i słodkościach.
W części artystycznej spotkania odbył się koncert Teatru Muzycznego „HALS” z Gdyni pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”. Zespół zaprezentował przeboje, które śpiewa cała Polska. Ich występ został bardzo ciepło przyjęty przez zgromadzoną publiczność i nagrodzony gromkimi brawami.

tekst: Monika Baszczyn
fot.: Izabela Skwirowska

 

Udostępnij ten wpis