DZIEŃ KOBIET W KACZORACH

DZIEŃ KOBIET W KACZORACH


10 marca 2023 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury spotkały się Panie z Gminy Kaczory na wspólnym świętowaniu Dnia Kobiet. Obecny na spotkaniu Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory pan Brunon Wolski złożył obecnym Paniom okolicznościowe życzenia, dziękując za wkład w budowanie dobrej atmosfery
w naszej lokalnej społeczności. Włodarz Kaczor zauważył, że Panie Gminy Kaczory od wielu lat są aktywne i mają znaczący udział w rozwoju miasta i gminy, w czym można dostrzec spełnienie się postulatów pierwszych sufrażystek. Pan Burmistrz jak co roku, złożył symboliczny bukiet kwiatów. W tym roku trafił on na ręce seniorki z Kaczor Pani Anieli Solarek, która w tym roku kończy 95 lat.

W części artystycznej, o dobrą zabawę naszych Pań zadbał Kabaret Fifa Rafa z Lublina, który w ponad godzinnym występie pokazał również swoje premierowe, najnowsze skecze.

Dzień Kobiet w Centrum Kultury w Kaczorach, wpisał się w cały szereg spotkań, które odbywały się
w poszczególnych Sołectwach z okazji święta Pań. Popularność i wysoka frekwencja na wspólnym świętowaniu pokazuje, że Panie lubią się spotykać z tej okazji, a obecnie jesteśmy świadkami powstawania nowej formuły Dnia Kobiet.

Udostępnij ten wpis