FERIE 2018

FERIE 2018


W tym roku podczas zimowego odpoczynku Gminny Ośrodek Kultury w Kaczorach miał do zaoferowania dużo ciekawych i interesujących zajęć. Dzieci mogły spożytkować swoją energię na zajęciach ZUMBY. W programie na ferie nie zabrakło także zajęć plastycznych- zabawy piaskiem kinetycznym, a także warsztatów origami, podczas których dzieci wykazywały się kreatywnością. Dzięki zajęciom teatralnym, dzieci mogły rozwijać swoją wyobraźnię. GOK zorganizował również dla najmłodszych karaoke oraz projekcje bajek. Oprócz zajęć organizowanych przez GOK dzieci mogły grać w różnego rodzaju gry planszowe a także korzystać z gier na konsoli x-box .

Na zakończenie ferii w GOK zagościł znakomity iluzjonista Apollino wraz z wróżką. Uczestnicy przedstawienia mieli możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyli w pokazie. Spektakl „nauczył” dzieci tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomogli mistrzowi w jego show.

Program tegorocznych ferii obfitował w wiele atrakcji. Staraliśmy się tak ułożyć plan, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bardzo się cieszymy, że nasi podopieczni tak licznie uczestniczyli w zajęciach. Dodajmy również, że zajęcia, które zaproponowaliśmy podczas ostatnich dwóch tygodni były bezpłatne.

 

tekst/fot.: Monika Zenel

Udostępnij ten wpis