FESTIWAL PIOSENKI SZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ

FESTIWAL PIOSENKI SZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ

26 kwietnia odbyły się przesłuchania w XVI Gminnym Festiwalu Piosenki Szkolnej i Przedszkolnej. Jury po przesłuchaniu ponad 60. utworów postanowiło nagrodzić i wyróżnić:


w I kategorii wiekowej – dzieci w wieku przedszkolnym 
wyróżnienia:

Małgorzata Jasińska, Lena Załachowska, Julia Obrowska, Kacper Piepiora, Piotr Suchta – „Dziki taniec” – przedszkole w Dziembowie,

Gabrysia Szumilas, Ola Jaśniak, Czarek Kowalski, Martyna Mąka, Julka Wełnic, Antosia Zakrzewska, Maks Krysiak –„Każde dziecko chce to samo”- przedszkole w Dziembówku,

Paula Lach, Izabella Maślanka, Marcelina Piotrowska, Julka Kwiatkowska, Maja Twardowska, Oliwia Wełnic, Gabrysia Plewa, Wiktoria Pikulik, Julka Durecka, Wiktoria Misiak, Nadia Kozera, Zuzanna Przybył – Łąka”- przedszkole w Kaczorach,

Kajetan Sadowski, Filip Serafinowicz, Dominik Gryszkiewicz, Filip Dahke, Cyprian Zakrzewski, Dominik Cuper, Dominik Godlewski, Szymon Martenka, Bartosz Zawistowski – „Przedszkolna samba” – przedszkole w Kaczorach,

Wiktoria Zart, Zuzanna Ślawska, Weronika Ślawska, Emilia Badyra, Zuzanna Żukowska – „Paczka Puszatka”- przedszkole w Kaczorach,

Maja Kołodziejczyk – „Wiosenna Poleczka” – przedszkole w Morzewie,

Diana Ciepluch, Alicja Maćkowiak – „Duży czy mały” – przedszkole w Morzewie,

Monika Piosik – „Rybka i rekin”– przedszkole w Rzadkowie,

Zosia Całuj – „Farma Cioci Teci” – przedszkole w Rzadkowie,

Ola Piosik – „Podwodny świat” – przedszkole w Rzadkowie,

Oliwia Górka, Lena Widerska, Zuzanna Wajer – „Dzień dobry Zielona Panienko” – przedszkole w Śmiłowie,

Liwia Szewczyk, Wiktoria Linkiewicz, Nikodem Grajczak – „Skaczące nutki” – przedszkole w Zelgniewie.


II kategoria wiekowa – kl. I-III:

I miejsce – Zofia Karolczak, Aleksandra Krzyżaniak, Wiktoria Jaworska, Emilia Milachowska –„ Wiosenna Poleczka” – kl. II SP Śmiłowo,

II miejsce – Agata Szymańska – „ Laleczka z saskiej porcelany” – kl. III SP Dziembowo,

III miejsce – Marta Obrowska, Nikola Rozynek, Zuzanna Zakrzewska – „Zagram dzieciom” – kl. III SP Dziembowo,

Wyróżnienie:

Filip Jaworski – „Orkiestry dęte” – kl. I SP Dziembowo,

Kinga Hutek – „To co ważne masz blisko” – kl. II SP Rzadkowo,

Wiktoria Nitka – „Nie o tym śnię” – kl. III SP Rzadkowo,

Agata Sasin – „Kaczka dziwaczka” – kl. III SP Rzadkowo,

Martyna Kulińska – „Zostań moją przyjaciółką” – kl. III SP Śmiłowo.


III kategoria wiekowa – kl. IV-VI:

I miejsce – Hanna Karolczak – „ Kolorowy wiatr” – kl. V SP Śmiłowo,

II miejsce – Wiktoria Piepiora – „Wariatka tańczy” – kl. IV SP Dziembowo,

III miejsce – Magdalena Wegner– „ Wiosna – wszystko kwitnie” – kl. VI SP Kaczory,

Wyróżnienie :

Julia Szymańska – „Matka”– kl. V SP Kaczory,

Joanna Długaszewicz- „To nie ja” – kl. IV SP Śmiłowo,

Oliwia Zielińska – „Blues bujany” – kl. V SP Śmiłowo,

Kinga Kroll, Katarzyna Pawłowska, Joanna Lach, Natalia Szdzuij – „Lipka” – kl. VI SP Śmiłowo.


IV kategoria wiekowa – Gimnazjum:

I miejsce – Sandra Szymańska – „ Nieznajomy” – kl. III Gimnazjum,

II miejsce – Weronika Skowrońska – „Dreszcze” – kl. II,

III miejsce – Krzysztofa Radka – „Ale to już było” – kl. I,

III miejsce – Karina Seyda – „Kiedy nie ma w nas miłości” – kl. III

3 maja na sali remizy strażackiej w Kaczorach odbył się Koncert Laureatów podczas którego wręczono młodym wokalistom dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

fot. Izabela Skwirowska

 

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)