GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PISANKA”

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PISANKA”

Celem konkursu jest pielęgnowanie ludowych tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz promowanie dziecięcej twórczości artystycznej. Po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać talenty manualne młodego pokolenia. Jury w tegorocznej edycji postanowiło nagrodzić i wyróżnić:
I KATEGORIA WIEKOWA – „MOJA PISANKA”:
Szkoła Podstawowa w Dziembowie:
Wiktoria Zimna – kl. I,
Dominik Jaworski – kl. II,
Martyna Zimna – kl. III,

Szkoła Podstawowa w Kaczorach:
Mateusz Szymczak – kl. II,
Szymon Derek – kl. II,
Radosław Bartczak – kl. II,
Aleksandra Frankowska – kl. II,
Mateusz Radka – kl. II,
Daria Kuchta – kl. II,
Tymon Michniewicz- kl. II,
Julia Szymańska – kl. I,

Szkoła Podstawowa w Morzewie:
Wojciech Popowski – kl. II,
Dominka Maślanka – kl. III,
Mateusz Karcz – kl. II,
Zuzanna Schur – kl. III,
Natalia Maćkowiak – kl. III,
Jakub Polachowski – kl. II,
Michalina Kowalska – kl. III,
Kinga Kowalska – kl. III,
Oliwia Karowska – kl. I,
Kamila Perska – kl. I,

Szkoła Podstawowa w Rzadkowie:
Krzysztofa Radka – kl. III,

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie:
Agata Maternowska – kl. I,
Oliwia Zielińska – kl. I,
Mikołaj Skowera – kl. I,

KATEGORIA „WIOSNA”:
Klasy I-III : Martyna Jaśniak – kl. II SP Dziembowo,
Honorata Rajek- kl. II SP Dziembowo,
Dominik Kornaga – kl. I SP Kaczory,
Hirek Bartczak – kl. I SP Kaczory,
Nadia Adamczyk – kl. I SP Kaczory,
Kl. IV – VI : Sandra Szymańska – kl. V SP Dziembowo,
Klaudia Bogusławska – kl. V SP Dziembowo,
Klaudia Jaworska – kl. V SP Morzewo,
Weronika Popowska – kl. IV SP Morzewo,
Klaudia Kulczyńska – kl. V SP Kaczory,
Maria Pietrzak – kl. VI SP Kaczory,
Martyna Kryger – kl. VI SP Kaczory,
Joanna Jackowska – kl. VI SP Śmiłowo,
Kacper Gruszczyński – kl. IV SP Śmiłowo,

Gimnazjum :
Marta Tadych – kl. III D,
Anna Toporowska – kl. III C,
Monika Rycyk – kl. III C,
Katarzyna Kusz – kl. III B,
Natalia Kaźmierczak – kl. III D,
Ilona Rozmarynowicz – kl. III D.

KATEGORIA „STROIK WIELKANOCNY”:
I miejsce – Marek Pieścikowski – kl. III B Gimnazjum,
I miejsce – Aleksandra Kroll – kl. III A Gimnazjum,
II miejsce – Patrycja Rajek – kl. III C Gimnazjum,
II miejsce – Daniel Jeziorek – kl. II  SP Kaczory,
III miejsce – Klaudia Milachowska – kl. IV SP Śmiłowo,
Wyróżnienie:
Joanna Barteczka – kl. IV SP Śmiłowo,
Martyna Maternowska – kl. V SP Śmiłowo,
Alan Kirpa – kl. IV SP Kaczory,
Hubert Jagła – kl. V SP Kaczory,
Martyna Kryger – kl. VI SP Kaczory,
Liliana Czarnecka – kl. VI SP Kaczory,
Patryk Musiał – kl. III C Gminazjum.

fot.: Izabela Skwirowska

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)