IV BIEGI ULICZNE „KACZORSKA 10”

IV BIEGI ULICZNE „KACZORSKA 10”

WYNIKI

III MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA GMINY KACZORY W BIEGACH ULICZNYCH

Bieg na dystansie 400 m
Dziewczęta

1. Wiktoria Parecka
2. Krzysztofa Radka
3. Julia Wegner
Chłopcy
1. Radosław Truszkowski
2. Mateusz Puchała
3. Adrian Janochowski

 

Bieg na dystansie 1000 m
Dziewczęta

1. Dominika Perska
2. Partycja Ciecieląg
3. Julia Zabel
Chłopcy
1. Adrian Śliwiński
2. Kamil Golak
3. Fabian Przewoźniak

 

Bieg na dystansie 1500 m
Dziewczęta

1. Kamila Czyż
2. Roksana Szłapa
3. Michalina Makowiecka
Chłopcy
1. Partyk Perski
2. Patryk Mostaller
3. Jakub Habet

IV BIEG ULICZNY „KACZORSKA 10” O PUCHAR WÓJTA GMINY KACZORY

Kategoria OPEN – mężczyźni
1. Tarasiuk Paweł z Poznania  00:32:48
2. Dziuba Piotr z Okonka     00:33:04
3. Wasilewski Marek z Piły    00:33:56
Kategoria OPEN – kobiety
1. Rychter Antonina z Szczecinka  00:40:44
2. Grzonka Kamila z Chojnic  00:44:27
3. Skrzypczak  Anna z Piły   00:45:37

 

KATEGORIE WIEKOWE
16- 30 lat mężczyźni

1. Wirkus Łukasz z Lipnicy
2. Kopertowicz Paweł z Kaczor
3. Miłosz Czechowicz z Piły
16- 30 lat kobiety
1. Wrotecka Katarzyna z Ujścia
2. Kłos Anna z Ujścia
3. Bosianek Anna z Piły
31 – 40 lat mężczyźni
1. Sikorski Piotr z Piły
2. Pałys Mateusz z Piły
3. Jańca Patryk z Piły
31 – 40 lat kobiety
1. Sobańska Anna z Dolaszewa
2. Plaszczyk Magdalena z Piły
3. Bosianek Kamila z Piły
41- 50 lat  mężczyźni
1. Kozłowski Klaudiusz z Gniezna
2. Bazimierowski  Sylwester z Dolaszewa
3. Strzelczyk Maciej z Piły
41- 50 lat  kobiety
1. Francikowska Dorota z Dąbek
2. Bramorska Mariola  z Piły
3. Bajerska Renata z Kaczor
51 – 60 lat mężczyźni
1. Osos Marek z Piły
2. Ostrowski Marian ze Złocieńca
3. Nowicki Mirosław z Piły
Kobiety powyżej 50 lat
1. Sznabel Alina z Piły
2. Sikorska Grażyna z Bobolic
3. Zamorska Danuta z Rzadkowa
Mężczyźni powyżej 60 lat
1. Kazibut Zdzisław z Poznania
2. Maret Wacław z Piły
3. Dobak Stefan z Szamotuł

Najlepsi zawodnicy powiatu pilskiego
1. Wasilewski Marek z Piły
2. Kopertowicz Paweł z Kaczor
3. Sikorski Piotr z Piły
Najlepsze zawodniczki powiatu pilskiego
1. Skrzypczak  Anna z Piły
2. Wrotecka Katarzyna z Ujścia
3. Kłos Anna z Ujścia
Najlepsi zawodnicy gminy Kaczory
1. Paweł Kopertowicz z Kaczor
2. Marek Wolski z Kaczor
3. Tomasz Stodolski z Kaczor
Najlepsze zawodniczki gminy Kaczory
1. Danuta Zamorska z Rzadkowa
2. Renata Bajerska z Kaczor
3. Agnieszka Rykaluk z Kaczor
Najlepszy zawodnik Równopola
Jakub Śliwiński
Najstarszy zawodnik
Czekała Jan  (1945) z Okonka

Wyniki szczegółowe w kategorii Open: Wyniki w kategorii OPEN 2013

fot.: Paulina Banasik

 

     

 

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)