Otwarty Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory

Otwarty Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory


14 maja 2022 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kaczorach odbył się Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory. W turnieju wzięło udział  łącznie dwadzieścia trzy pary  m.in. z Poznania, Jastrowia, Piły, Starej Łubianki, Trzcianki, Czarnkowa, Lubonia i oczywiście z Kaczor.

W turnieju jak w każdej edycji wziął udział Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory pan Brunon Wolski, aktywny brydżysta. Tegoroczne turniejowe zmagania trwały blisko 6 godzin. Ostatecznie zwyciężyła para: Jarosław Hilbrecht i Jerzy Gurzęda Drugą lokatę zdobyli Olgierd Rodziewicz-Bielewicz i Ewa Rodziewicz-Bielewicz Trzecie miejsce należało do Paweł Kierszka Jolanta Jacoszek.

W turnieju honorowana jest również najlepsza para z miasta i gminy Kaczory. W tym roku zdobyli ją Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory pan Brunon Wolski z panem Jerzym Skwirowskim.

Wszystkim zainteresowanym rozgrywkami brydżowymi pragniemy przypomnieć, że sekcja brydża sportowego działająca przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kaczorach spotyka się w każdy wtorek o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy!

 

Udostępnij ten wpis