OTWÓRZ SIĘ NA POMOC – PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ

OTWÓRZ SIĘ NA POMOC – PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ

„Otwórz się na pomoc” to interaktywny film poświęcony problemowi uzależnienia dzieci od komputera i internetu. Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną dziecięcą terapeutką Mają Pisarek.

Zadaniem widzów jest pokierowanie losami Dominika — 12-letniego chłopca, który musi zmierzyć się z własnymi słabościami i uzależnieniem od gier komputerowych. Podjęte przez widzów decyzje w trakcie filmu mają wpływ na przebieg fabuły. Jedne wybory przybliżają Dominika do rodziny, inne sprawiają, że coraz bardziej zatapia się w świecie cyfrowego uzależnienia.

https://wielkopolskie.naszemiasto.pl/gmina-kaczory-otworz-sie-na-pomoc/re

Projekt „Otwórz się na pomoc” to interaktywny film poświęcony problemowi uzależnienia młodzieży od alkoholu. Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną dziecięcą i terapeutką Mają Pisarek.

Zadaniem widzów jest pokierowanie losami Bartka — 18-latka, który musi się zmierzyć z rozwijającym problemem alkoholowym. Bohater filmu dopiero co wkroczył w pełnoletność i myśli, że jest już bardzo dorosły. Ze swoją dziewczyną Anią oraz kolegą Krisem ostro imprezują, udowadniając wszystkim naokoło, że są już bardzo dorośli. upadkowi Bartka przygląda się Konrad – to jego najlepszy przyjaciel, z którym zna się od piaskownicy. Trzymają się razem na dobre i złe, choć jego relacja z przyjacielem w ostatnim czasie uległa pogorszeniu.

https://wielkopolskie.naszemiasto.pl/kaczory-otworz-sie-na-pomoc-alkohol/re

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)