PIOTR SZCZEPANIK WYSTĄPIŁ NA DZIEŃ KOBIET

PIOTR SZCZEPANIK WYSTĄPIŁ NA DZIEŃ KOBIET


Piotr Szczepanik – znany piosenkarz, gitarzysta, aktor, wykonawca najpiękniejszych ballad o miłości zaśpiewał w minionym tygodniu w Kaczorach. Artysta wystąpił na scenie Gminnego Ośrodka Kultury 8 marca  podczas okolicznościowego spotkania z okazji Dnia Kobiet. Jego koncert obejrzały panie  z całej gminy Kaczory.

Artysta rozpoczął koncert piosenką „Niedomówienie”, która była jedną z jego  pierwszych nagranych piosenek. Już tym pierwszym utworem piosenkarz wzruszył serca pań, na tyle, że kolejny jego znany utwór „Goniąc kormorany” zaśpiewała z nim cała publiczność. Szczepanik zaśpiewał w czwartek piosenki, które zna cała Polska: „Kochać”, „Zanim Zaśniesz”, „Nigdy więcej”, „Żółte kalendarze”. Urzekł publiczność wspaniałą muzyką, ciepłym słowem, romantyzmem i swoją niebywałą skromnością.

W programie okolicznościowego spotkania oprócz koncertu Szczepanika znalazł się również występ gminnego zespołu wokalnego „Sonata”. Panie zaśpiewały pod kierownictwem muzyka Jana Margowskiwego. Ich występ został bardzo ciepło przyjęty przez zgromadzoną publiczność. „Sonata” zakończyła koncert piosenką „Żółte kalendarze” z repertuaru Piotra Szczepanika. Wykonanie tego utworu było bardzo miłą niespodzianką dla artysty i całej publiczności.

Wójt gminy Brunon Wolski, który zaprosił panie na koncert, złożył wszystkim damom okolicznościowe życzenia. Życzył samych pogodnych dni w życiu, zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy i zadowolenia. Podziękował paniom za ich działalność i tworzenie przyjaznej atmosfery w gminie. Wspólnie z przewodniczącym Rady Gminy Stefanem Kowalem wręczył kwiaty seniorkom Władysławie Linde i Marii Ciechanowskiej, a pozostałym paniom okolicznościowe kartki z życzeniami. Podczas spotkania paniom towarzystwa dotrzymywał również wiceprzewodniczący Rady Gminy Ryszard Grzelak.

Czwartkowe spotkanie, wspaniale zorganizowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach, upłynęło w sympatycznej, życzliwej atmosferze, przy pysznej kawie i słodkościach.

tekst/fot.: Paulina Banasik

Udostępnij ten wpis