PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI W ROKU 2017

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI W ROKU 2017


W piątek, 19 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczorach miało miejsce tradycyjne spotkanie noworoczne, bogate w życzenia i podziękowania. Wydarzeniu towarzyszyła niecodzienna oprawa muzyczna, a zwieńczyło je wspólne biesiadowanie.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele wszystkich środowisk gminnych oraz zaproszeni goście. Rozpoczął ją koncert zespołu Sonata. Po chórzystkach na scenę ze swoim muzycznym repertuarem wkroczyły dzieci i młodzież z zespołu działającego przy GOK. Zaprezentowała się również gminna orkiestra dęta. Jeżeli chodzi o część artystyczną, wisienką na torcie był spektakularny występ artystów scen muzycznych z Polski i Ukrainy.

Wójt, Brunon Wolski w swoim noworocznym wystąpieniu podsumował minione 12 miesięcy. Podkreślił, że gmina stoi na wysokim stopniu rozwoju i wiele rzeczy potrzebnych do dobrego i wygodnego funkcjonowania mieszkańcy już mają. – Ale gmina nie ustaje w wysiłkach, by komfort życia lokalnej społeczności wciąż wzrastał i by młodzi zostawali tutaj i z gminą Kaczory wiązali swoja przyszłość – powiedział wójt. – Jednak to, co dziś mamy to nie tylko nasza zasługa. To także zasługa tych, którzy pracowali przed nami oraz wszystkich ludzi, którzy na przestrzeni lat swoim zaangażowaniem w rozwój lokalnej społeczności dołożyli swą cegiełkę do budowy naszej małej Ojczyzny.(…)

tekst: Monika Baszczyn
fot.: Izabela Skwirowska

 

Udostępnij ten wpis