SPOTKANIE OPŁATKOWE SENIORÓW

SPOTKANIE OPŁATKOWE SENIORÓW


20 grudnia 2021 W Gminnym Ośrodku Kultury spotkali się seniorzy z terenu gminy Kaczory na spotkaniu opłatkowym. Obecni na spotkaniu włodarze naszej społeczności Wójt Pan Brunon Wolski, Przewodniczący Rady Gminy Pan Stefan Kowal oraz obecni na spotkaniu Sołtysi, osobiście złożyli seniorom świąteczne życzenia.

Muzycznie, o pozytywny świąteczny klimat zadbali: zespół wokalny SONATA,  dzieci i młodzież z działającego w GOK Studia Piosenki prowadzonego przez Pana Krzysztofa Jarochę, muzyk i solista naszej orkiestry gminnej Pan Piotr Pawlak w programie świątecznym wykonanym na saksofonie.

Seniorzy oprócz symbolicznych upominków otrzymali unikatowe, związane z nadaniem praw miejskich Kaczorom, kalendarze na rok 2022. Spotkanie, na które seniorzy chętnie przyjeżdżają było dobrą okazją by się spotkać i choć na chwilę zapomnieć o ograniczeniach związanych z pandemią. Pogoda ducha starszych wiekiem mieszkańców naszej gminy jest godna podziwu i pięknie buduje naszą lokalną społeczność. Za tę pogodę ducha już dziś dziękujemy. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Udostępnij ten wpis