VI BIEG ULICZNY „KACZORSKA 10”

VI BIEG ULICZNY „KACZORSKA 10”

VI Bieg Uliczny „Kaczorska 10” o Puchar Wójta Gminy Kaczory 9 maja 2015 Równopole – uczestniczyło 278 zawodników, bieg ukończyło 276 zawodników

Najlepsi zawodnicy w kategorii OPEN

1. Joel Kosgei Komen z Kenii 00:33:12
2. Oleksandr Łabziuk z Leszna 00:34:18
3. Patryk Dacka ze Szczecina 00:35:16

Najlepsze zawodniczki w kategorii OPEN

1. Sara Gawlak z Piły 00:41:56
2. Anna Skrzypczak z Piły 00:42:35
3. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30

Najlepsi zawodniczki z powiatu pilskiego

1. Sara Gawlak z Piły 00:41:56
2. Anna Skrzypczak z Piły 00:42:35
3. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30

Najlepsi zawodnicy z powiatu pilskiego

1. Miłosz Czechowicz z Piły 00:36:00
2. Krzysztof Śliga z Wyrzyska 00:36:30
3. Damian Wesołowski z Piły 00:37:10

Najlepsi zawodnicy z gminy Kaczory

1. Paweł Kopertowicz z Kaczor 00:39:49
2. Mariusz Andrzejczak z Śmiłowa 00:41:41
3. Antoni Kozłowski z Krzewiny 00:43:36

Najlepsze zawodniczki z gminy Kaczory

1. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30
2. Małgorzata Matkowska z Krzewiny 00:51:58
3. Angelina Makowiecka z Kaczor 00:54:16

Najstarszy zawodnik:

Marian Małecki (1937)

Najstarsza zawodniczka:

Ewa Borkowska (1952)

Najlepszy zawodnik i zawodniczka z Równopola

  • Małgorzata Śliwińska
  • Radosław Śliwiński

Kat. kobiet 16-30 lat

1. Ewa Mączyńska z Piły
2. Rozalia Gapska z Pęckowa
3. Katarzyna Bolesta z Piły

Kat. mężczyzn 16-30 lat

1. Damian Tupuj z Zacharzyna
2. Miłosz Czechowicz z Piły
3. Krzysztof Śliga z Wyrzyska

Kat. kobiet 31-40 lat

1. Anna Sobańska z Dolaszewa
2. Anna Bosianek z Piły
3. Urszula Dynek z Pęckowa

Kat. mężczyzn 31-40 lat

1. Mateusz Pałys z Piły
2. Marcin Starszak z Osieka
3. Jarosław Seweryn z Wysokiej

Kat. kobiet 41-50 lat

1. Dorota Francikowska z Piły
2. Alicja Barbusińska z Ujścia
3. Ewa Korba z Dolaszewa

Kat. mężczyźni 41-50 lat

1. Sylwester Bazimierowski z Dolaszewa
2. Tomasz Chawawko z klubu TC Time
3. Dariusz Skowera z klubu Renault Pabich Piła

Kat. kobiet 51-60 lat

1. Alina Sznabel z Piły
2. Aniela Zapiec z Wysokiej
3. Wanda Skowrońska z Piły

Kat. mężczyźni 51-60 lat

1. Adam Musiał z Krzyża Wielkopolskiego
2. Marek Osos z Piły
3. Wojciech Redziak z Chodzieży

Kat. kobiet powyżej 60 lat

1. Halina Sanocka z Piły
2. Ewa Borkowska ze Złotowa

Kat. mężczyzn powyżej 60 lat

1. Adam Wróblewski z Wielenia
2. Stanisław Borecki z Piły
3. Stefan Dobak z Szamotuł

I Marsz Nordic Walking – startowało 48 zawodników

Najlepsze zawodniczki:

1. Julia Korba z Dolaszewa 00:21:11
2. Anita Jońca z Piły 00:21:37
3. Magdalena Korniowska 00:21:40

Najlepsi zawodnicy:

1. Zbigniew Szymański z Rynarzewa 00:20:16
2. Arkadiusz Frączek z Równopola 00:22:40
3. Andrzej Rybiński z Kaczor 00:23:23

I Bieg Przedszkolaka – startowało 108 zawodników

Kat. dzieci w wieku 3 lat:

1. Dawid Pazdej z Równopola
2. Tobiasz Kubiak z Równopola
3. Tytus Piaskowski z Piły

Kat. dzieci w wieku 4 lat:

1. Adam Wojcieszak z Piły
2. Tymoteusz Kubiak z Równopola
3. Maja Kołodziejczyk z Morzewa

Kat. dzieci w wieku 5 lat:

1. Filip Jaworski z Dziembówka
2. Piotr Pałys z Piły
3. Aleksandra Piosik z Rzadkowa

Kat. dzieci w wieku 6 lat:

1. Maciej Paulit z Krzewiny
2. Krystian Kostka z Kaczor
3. Nikodem Marcińczyk z Równopola

Kat. dzieci w wieku 7 lat:

1. Martyna Puchała z Równopola
2. Błażej Ziółkowski z Kaczor
3. Jakub Truszkowski z Dziembówka

V Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Kaczory w Biegach Ulicznych – uczestniczyło 70 zawodników

Kat. dziewczęta klas I-III szkół podstawowych

1. Marta Pietrzak z Równopola
2. Martyna Hyl z Równopola
3. Amelia Suchta z Dziembowa

Kat. chłopcy klas I-III szkół podstawowych

1. Gracjan Grzybek z Prawomyśla
2. Kornel Marcińczyk z Równopola
3. Dominik Jaworski z Dziembówka

Kat. dziewczęta klas IV-VI szkół podstawowych

1. Agata Andrzejczak ze Śmiłowa
2. Julia Michałek z Równopola

Kat. chłopcy klas IV-VI szkół podstawowych

1. Radosław Truszkowski z Dziembówka
2. Kacper Hudzik z Jeziorek
3. Norbert Śliwiński z Równopola

Kat. dziewczęta szkół gimnazjalnych

1. Wiktoria Barbusińska z Ujścia
2. Katarzyna Pufal z Kaczor
3. Dominika Perska z Morzewa

Kat. chłopcy szkół gimnazjalnych

1. Maciej Lisek z Morzewa
2. Bartłomiej Kulaszewski z Morzewa
3. Adrian Śliwiński z Równopola

fot.: Paulina Banasik

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)