VI PIKNIK ŚWIĘTOJAŃSKI

VI PIKNIK ŚWIĘTOJAŃSKI


23.06.2018 r. nad jeziorem Kopcze Rada Sołecka, Koło PZW Kaczory oraz GOK KACZORY zorganizowali czwarty już Piknik Świętojański. Na wszystkich uczestników pikniku czekało wiele atrakcji, a czas umilał m.in.: koncert w wykonaniu orkiestry z GOK Kaczory.
Tegoroczny piknik rozpoczął się wczesnym popołudniem od rodzinnych zawodów wędkarskich. Niespodzianką pikniku był wiersz jednej z mieszkanek Kaczor pt. „Jezioro Kopcze”, recytowany przez absolwentkę kaczorskiego Gimnazjum. Panie uplotły kilkanaście wianków po czym wszystkie zostały puszczone przez uczestniczki imprezy na jezioro. Natomiast w konkursie na najpiękniejszy wianek zwyciężył wianek nazwany „Biało Czerwoni”. Wszystkim uczestnikom imprezy bardzo smakowała serwowana grochówka, były kiełbaski z grilla, gofry, wata cukrowa. Na koniec odbyła się zabawa taneczna przy muzyce zespołu „SąGorsi”.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do zorganizowania pikniku. Cały piknik przebiegł w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.

tekst: Monika Zenel
fot.: Andrzej Rybiński
Piotr Grzesiuk

 

Udostępnij ten wpis