XIII FESTIWAL PIOSENKI

XIII FESTIWAL PIOSENKI

Przesłuchania do XIII Gminnego Konkursu Piosenki Szkolnej i Przedszkolnej odbyły się 24 kwietnia na sali GOK. Jak co roku nie brakowało chętnych i odważnych, aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne na deskach sceny naszego ośrodka.
Jury po wysłuchaniu ok. 60 utworów postanowiło nagrodzić i wyróżnić:

W I kategorii wiekowej – przedszkola:

GRAND PRIX: Stanisław Wypchło– „Żabi koncert” – przedszkole w Zelgniewie.
I miejsce – Dominika Żelek – „Jedzie ciuchcia” – przedszkole w Rzadkowie,

Wyróżnieni:

Agata Szymańska– „Przedszkole – drugi dom” – przedszkole w Dziembowie,
Julita Antosik, Zuzanna Kledzik, Filip Jaworski, Jacek Kamiński, Nadia Mostaller, Jakub Mąka, Anastazja Wieczorek –„Zielono tu, zielono tam”- przedszkole w Dziembówku,
Julia Rolczak, Aleksandra Ślebioda, Agata Romanów, Nikola Brylańska, Karolina Dębicka, Agata Bednarek, Martyna Ślebioda, Martyna Bartczak, Zuzia Bratkowska, Ania Hinz, Oliwia Węglewska –„Wielkie sprzątania”- przedszkole w Kaczorach,
Ewelina Świętochowska, Krzysztof Polachowski– „Marcowe żaby” – przedszkole w Morzewie,
Aleksandra Piosik, Mariusz Piosik – „Pajacyk” – przedszkole w Rzadkowie,
Wiktoria Nitka – „Hej Babuniu” – przedszkole w Rzadkowie,
Antonina Pawłowska, Zuzanna Forenc, Wiktoria Gołębiowska, Jakub Domański, Michalina Olejniczak, Julia Szarek – „Kocham Cię” – przedszkole w Śmiłowie,

II kategoria wiekowa – kl. I-III:

I miejsce – Julia Szymańska, „Będę nauczycielką” –  kl. II SP Kaczory,
II miejsce – Hanna Karolczak,  „Witaj wiosno” – kl. II SP Śmiłowo,
III miejsce – Joanna Długaszewicz, „Przyjaciel wie” –  kl. I SP Śmiłowo,

Wyróżnieni:

Wiktoria Piepiora, „Marzenie o Afryce” –  kl. I SP Dziembowo,
Wojciech Popowski, Jakub Polachowski + zespół uczniów  kl. I-III SP Morzewo  – „Rodzina”,
Kamila Kozera, Martyna Hyl,  „Mój wolny czas” – kl. II SP Rzadkowo,
Michał Kledzik, Dominik Jaworski, Martyna Jaśniak, „Piosenka na powitanie i pożegnanie” – kl. III SP Dziembowo,
Mikołaj Ciepłuch, „Za nas” – kl. III SP Śmiłowo,
Natalia Szdzuij, „ Na raz, na dwa” – kl. III SP Śmiłowo.

III kategoria wiekowa – kl. IV-VI:

I miejsce – Martyna Barteczka– „ Kolorowy wiatr” – kl. V SP Śmiłowo,
II miejsce – Sandra Szymańska – „Ciągle pada” – kl. VI SP Dziembowo,
III miejsce – Zofia Boruta– „ Lipka” – kl. VI SP Morzewo,

Wyróżnieni:

Karina Seyda –„Dla mamy” – kl. VI SP Kaczory,
Hubert Babicz – „Na dobre i na złe” – kl. IV SP Dziembowo,
Weronika Skowrońska – „Tylko mnie poproś do tańca” – kl. V SP Dziembowo,
Julia Wład, Alicja Maćkowiak – „Kolorowe dzieci” – kl. IV i VI SP Śmiłowo,
Helena Karolczak – „Radość najpiękniejszych lat” – kl. V SP Śmiłowo,
Martyna Maternowska – „ List do Boga” – kl. VI SP Śmiłowo,
Weronika Szymańska – „Łatwopalni” – kl. VI SP Kaczory.

IV kategoria wiekowa – Gimnazjum:

I miejsce – Marta Piosik– „Tańczące Eurydyki” – kl. I Gimnazjum,
II miejsce – Weronika Tatarynowicz – „Miał być ślub” – kl. I,
III miejsce – Aleksandra Maćkowiak – „4.30” – kl. III,

Wyróżnieni:

Dominika Kubacka – „ Człowieczy los” – kl. I,
Daria Maślanka – „Jak nie my to kto” – kl. III.

3 maja na sali GOK odbył się Koncert Laureatów na którym dyrektor GOK Krystyna Adamczyk oraz dyrektor GBP Honorata Pilarz wręczyły młodym wokalistom dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

tekst/fot.: Izabela Skwirowska

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)