XIV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

XIV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

W konkursie wzięło udział 107 osób , w tym 45 solistów i 12 grup wokalnych. Ogółem zaprezentowano 57 utworów. Trzyosobowa komisja artystyczna postanowiła nagrodzić

w I kategorii wiekowej – przedszkola:

wyróżnienia:

PAULINA SZUMILAS, ANASTAZJA WIECZOREK, AGATA NITKA, ZUZANNA KLEDZIK, JAKUB TRUSZKOWSKI – utwór „Lody”  – przedszkole Dziembówko,

SARA KABAT, DOMINIKA RATKA, MACIEJ WIERZBOWSKI, FILIP PARECKI, WOJCIECH RADKA, ŁUKASZ ROGOWSKI – utwór „Urodziny marchewki”  – przedszkole Kaczory,

AMELIA CIECIELĄG i ALEKSANDRA PIOSIK  – utwór  „ Hyc, tup i klap”  – przedszkole Rzadkowo,

ALEKSANDRA PIOSIK – utwór „Twist” – przedszkole Rzadkowo,

AMELIA SIDOROWICZ, ZOFIA KAROLCZAK, ALEKSANDRA KRZYŻANIAK, EMILIA MILACHOWSKA – utwór „Na raz na dwa” – przedszkole Śmiłowo,

STANISŁAW WYPCHŁO – utwór „Muchomorek” – przedszkole Zelgniewo,

JULIA JAWORSKA i JAKUB CIEPLUCH – utwór „Pokolenie nowe” – przedszkole Morzewo. 

II kategoria wiekowa – kl. I-III:

Klasa I

I miejsce   – AGATA SZYMAŃSKA – utwór „Tango dla taty i dla mamy” – SP Dziembowo,

II miejsce  – KAROLINA RAŹNIEWSKA – utwór „Jesienna poleczka” – SP Rzadkowo,

III miejsce – AGATA SASIN – utwór „Zagadkowa piosenka „ – SP Rzadkowo.

Klasa II

I miejsce   –  JOANNNA DŁUGASZEWICZ – utwór „Mały człowiek” – SP Śmiłowo,

II miejsce  –  WIKTORIA PIEPIORA – utwór „Pa…aa…aa”- SP Dziembowo,

III miejsce –  ADRIAN KIN – utwór „Ach gdybym był” – SP Morzewo.

Klasa III

I miejsce  –  JULIA SZYMAŃSKA – utwór „Sportowe marzenia” – SP Kaczory,

II miejsce –  HANNA KAROLCZAK – utwór „Pięknie żyć” – SP Śmiłowo,

III miejsce –  OKTAWIA MŁYNAREK – utwór „Niechcący” – SP Dziembowo.

wyróżnienie – zespół wokalny SP Morzewo –utwór ”Kraina Rodzina”

III kategoria wiekowa – kl. IV-VI:

I miejsce   – WOJTEK POPOWSKI, JAKUB POLACHOWSKI – utwór „Odkrywcy muzyki” – SP Morzewo,

II miejsce  – WERONIKA SKOWROŃSKA – utwór „Czas nas uczy pogody” – SP Dziembowo,

III miejsce  – MICHAŁ KLEDZIK – utwór „Szkolny rock and roll” – SP Dziembowo,

wyróżnienia:

MARTYNA JAŚNIAK – utwór „Lipka” – SP Dziembowo,

DOMINIK JAWORSKI – utwór „Dni, których nie znamy” – SP Dziembowo,

HELENA KAROLCZAK – utwór „Remedium” – SP Śmiłowo,

MARIA KULASZEWSKA, WERONIKA HUCHRAK, WERONIKA POPOWSKA, ZUZANNA KUPICH, KATARZYNA GOLLA, ZOFIA BORUTA, NATALIA MAĆKOWIAK – utwór „Panno pszeniczna” – SP Morzewo,

IV kategoria wiekowa – Gimnazjum:

I miejsce   – KARINA SEYDA – utwór „Ta sama chwila” – klasa I,

II miejsce  – MARTA PIOSIK – utwór „Mamo,  ja nie chcę za mąż” – klasa II,

III miejsce – WERONIKA SZYMAŃSKA – utwór „Czas nie będzie czekał” – klasa I

Wyróżnienie – DOMINIKA PERSKA, KLAUDIA JAWORSKA, WIKTORIA FALKOWSKA – utwór „Lipka” – klasa I

SANDRA SZYMAŃSKA – utwór „Kołysanka dla nieznajomej” – klasa I

NATALIA ROGACKA – utwór „Baju baj” – klasa II

fot.: Izabela Skwirowska

Udostępnij ten wpis