XIX WIELKA GALA JEŹDZIECKA W DZIEMBÓWKU

XIX WIELKA GALA JEŹDZIECKA W DZIEMBÓWKU

14 sierpnia, po blisko dwuletniej przerwie mogliśmy powrócić na stadion piłkarski w Dziembówku, aby cieszyć się umiejętnościami jeździeckim zawodników z kilkunastu klubów jeździeckich. Wielka Gala Jeździecka, bo to o niej mowa, ponownie zgromadziła komplet publiczności, a krótki deszcz przed głównym konkursem nie zdołał popsuć nastrojów.

W tym roku w ramach XIX Wielkiej Gali Jeździeckiej rozegrano 6 konkursów w tym nowość , zawody   Hobby Horse przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. W tej konkurencji wzięło udział blisko 40 -zawodników, a zwycięzcami zostali Bartek Turczyn w kategorii 7-8 lat oraz Amanda Sell w kategorii 9-12 lat.

W trakcie imprezy po raz XVIII rozegrano memoriał im. Szymona Usowicza.

Nie zabrakło też konkursu na najpiękniejszy kapelusz, który przyciągnął niemal 20 uczestniczek i uczestników, chętnych by zaprezentować przed publicznością swoje unikalne kompozycje. Nagrodę główną – dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Villa Meduza w Kołobrzegu – zdobyła w tym roku Pani Marta Miedzianowska, która wystąpiła razem ze swoją córeczką kilkuletnią Łucją.

Sportowe emocje zakończono zabawą taneczną do późnych godzin nocnych z zespołem „Sągorsi”

Poniżej prezentujemy ostateczne wyniki poszczególnych konkursów:

Konkurs klasy „LL” z trafieniem w normę czasu – towarzyski o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego                                            (również dla niezrzeszonych)
1.    Julia Serwin na koniu PAGAJ – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie
2.    Anna Garapuczyk – CHIN CHAMPER
3.    Dominika Kiernikowska – I’M IZZIE Z – KJ BKS Kłos Budzyń

Konkurs klasy „L” – towarzyski dwufazowy (z możliwością dwukrotnego startu) o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko  (również dla niezrzeszonych)              
1.    Agata Dahlke-Burda – ULENA – KJ Sokół Damasławek
2.    Wojciech Dahlke – SANNE – KJ Sokół Damasławek
3.    Piotr Bąk – ROCK JANKLE – KJ Profil Piła

Konkurs klasy „P” – zwykły o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Kaczory
1.    Oliwia Jach – MALAWAL – KJ Herkules Wapno
2.    Klaudiusz Jach – GRATUS WHITE – KJ Herkules Wapno
3.    Oliwia Jaskólska – CUIDAMME – KJ Sokół Damasławek

Konkurs klasy „N” – o wzrastającym stopniu trudności z “Jokerem” o Puchar Prezesa firmy Profil
1.    Siarhei Kazlou – LA NOBLESSE VULKAN L – KJ Profil Piła
2.    Dawid Rakoczy – EWULLI – KS Kłos Budzyń
3.    Klaudiusz Jach –  BLACK JACK – KJ Herkules Wapno

Konkurs klasy   „C” – zwykły z rozgrywką Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Burmistrza Miasta
i Gminy Kaczory, XVIII Memoriał Szymona Usowicza    

1.    Oliwia Jach – EX LIBRIS GOLD Z – KJ Herkules Wapno
2.    Agata Dahlke – Burda-IELVE – KJ Sokół Damasławek
3.    Klaudiusz Jach-NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE – KJ Herkules Wapno

Pełne wyniki: https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/862

Organizatorem zawodów był: Klub Jeździecki „PROFiL”– Jerzy Cerba oraz Urząd Miasta i Gminy Kaczory

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)