XV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

XV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

20 kwietnia w sali remizy strażackiej w Kaczorach odbyły się przesłuchania w XV Gminnym Festiwalu Piosenki Szkolnej i Przedszkolnej.
Jury konkursu w składzie: Zdzisław Nawrot – muzyk, przewodniczący, Jan Margowski – muzyk, Ewa Zabel – pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Kaczorach po przesłuchaniu ponad 50 utworów postanowiło nagrodzić:

w I kategorii wiekowej – przedszkola:

wyróżnienia:

  • Zuzanna Kledzik, Aleksandra Jaśniak (6 lat) „Mamo, tato” – Dziembówko

  • Aleksandra Piosik (6 lat) „Rysunek dla mamy” – Rzadkowo

  • Kazimierz Stebach (5 lat) „Dżungla” – Zelgniewo

  • Julia Obrowska, Hanna Chyb (5 lat) „Cyferki” – Dziembowo

  • Anna Szweda, Kacper Kotuła, Hubert Długaszewicz, Filip Nowak, Lena Widerska, Oliwia Górka (4, 5 lat) „Stary Donald” – Śmiłowo

  • Wiktor Nowicki, Filip Wyczyński, Jakub Graś, Krystian Kostka, Nikodem Witt, Michał Januszak, Fabian Młyński, Wojciech Radka (6 lat) „Polka Fasolka” – Kaczory

  • Agata Pietrzak, Julia Janocha, Ania Odor, Zuzanna Piotrowska, Wiktoria Stefaniak
    (6 lat) „Mój przyjaciel” – Kaczory

  • Dawid Kostecki, Bartosz Zawistowski, Filip Dahlke, Kajetan Sadowski, Filip Serafinowicz, Cyprian Zakrzewski, Szymon Martenka (5 lat) „Jedzie straż pożarna” – Kaczory

  • Maja Kołodziejczyk, Julia Jaworska (5 lat) „Zielono tu, zielono tam” – Morzewo

II kategoria wiekowa – kl. I-III:

klasy I:

  • I miejsce – Kinga Hutek „Słoneczna wycinanka”, SP Rzadkowo

  • II miejsce – Zofia Stępniewska „W deszczowym rytmie”, SP Dziembowo

  • III miejsce – Anastazja Wieczorek „Znaczki odblaskowe”, SP Dziembowo

klasy II:

  • I miejsce – Agata Szymańska „Walczyk szczęśliwych dzieci”, SP Dziembowo

  • II miejsce – Agata Sasin „Bursztynek”, SP Rzadkowo

  • III miejsce – Dominika Rzelek „Każdy kwiat to mały świat”, SP Rzadkowo

  • III miejsce – Zuzanna Forenc „Rok na karuzeli”, SP Śmiłowo

klasy III:

  • I miejsce – Wiktoria Piepiora „Pięknie żyć”, SP Dziembowo

  • I miejsce – zespół z SP Morzewo „Wspólny weekend” (kl. I-III)

  • II miejsce – Joanna Długaszewicz „Drzwi do kariery”, SP Śmiłowo

  • III miejsce – Marta Pietrzak „Nasza najpiękniejsza”, SP Kaczory

III kategoria wiekowa – kl. IV-VI:

  • I miejsce – Natalia Szdzuij „Piosenka drewnianych lalek”, kl. V SP Śmiłowo

  • II miejsce – Hanna Karolczak „Miłość rośnie wokół nas”, kl. IV SP Śmiłowo

  • III miejsce – Julia Szymańska „Spacer przez życie”, kl. IV SP Kaczory

  • III miejsce – Dominik Jaworski „Niepokonani”, kl. V SP Dziembowo

Wyróżnienie:

  • Agata Lemańska, Agata Maternowska, Oliwia Zielińska „Najłatwiejsze ciasto w świecie” – kl. IV SP Śmiłowo

IV kategoria wiekowa – Gimnazjum:

  • I miejsce – Marta Piosik „Radość najpiękniejszych lat”, kl. III

  • II miejsce – Zofia Boruta „Dłoń”, kl. I

  • III miejsce – Wiktoria Zabłocka „Alleluja”, kl. III

Wyróżnienie:

  • Marta Piosik, Zofia Boruta „Alleluja” – kl. I, III

Wszystkich nagrodzonych można będzie posłuchać na Koncercie Laureatów 3 maja o godz. 15:00 który odbędzie się również w sali remizy strażackiej. Zapraszamy.

fot.: Izabela Skwirowska

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)