XVI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PISANKA”

XVI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PISANKA”

Na tegoroczny konkurs wpłynęły 132 prace. Dnia 7 kwietnia 2014 r. jury postanowiło wyróżnić:

I KATEGORIA WIEKOWA (kl. I-III) – „MOJA PISANKA”:

Szkoła Podstawowa w Dziembowie:
Maja Krysiak – kl. I,
Jagoda Zgórska – kl. I,
Oliwia Zgórska – kl. I,
Mikołaj Koltermann – kl. I,
Bartosz Giers – kl. I,
Wiktoria Piepiora – kl. I,
Jakub Gruntkowski – kl. I,
Jakub Piosik – kl. II,
Kacper Jasiński – kl. III,
Honorata Rajek – kl. III,
Martyna Jaśniak – kl. III,
Julia Karkut – kl. III,
Dominik Jaworski – kl. III,
Natalia Tarlach – kl. III,

Szkoła Podstawowa w Kaczorach:
Julia Jagła – kl. I,
Antonio Paviglianiti – kl. I,
Fabian Gruntkowski – kl. II,
Daria Martenka – kl. I,
Weronika Mosznińska – kl. I,
Konrad Lewandowski – kl. I,
Dominik Hajok – kl. I,
Marek Kończak – kl. I,
Natalia Kozłowska – kl. I,

Szkoła Podstawowa w Morzewie:
Wojciech Popowski – kl. III,
Mateusz Karcz – kl. III,
Jakub Polachowski – kl. III,
Oliwia Karowska – kl. II,
Nikola Lasek – kl. III,
Julia Rajek – kl. III,
Jakub Gapiński – kl. III,
Łukasz Kaja – kl. II,
Kacper Kupich – kl. II,
Szymon Polachowski – kl. I,
Krzysztof Luck – kl. I,
Nikola Szmyt – kl. I,
Wiktoria Weyer – kl. II,
Kamila Perska – kl. II,
Bartosz Pasieta – kl. II,
Paulina Grunwald – kl. II,

Szkoła Podstawowa w Rzadkowie:
Martyna Całuj – kl. II,
Żaneta Kozera – kl. I,
Kornel Marcińczyk – kl. I,
Dawid Dąbrowski – kl. I,
Jakub Martenka – kl. I,
Adrian Wełnic – kl. I,,

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie:
Jakub Buda – kl. II,
Maksymilian Eichstadt – kl. I,
Adriana Bethke – kl. I,
Julia Koc – kl. II,
Wiktoria Mrotek – kl. II,
Oliwia Zielińska – kl. II,
Agata Maternowska – kl. II,
Kacper Lenart – kl. II,
Albert Szdzuij – kl. II,
Alicja Górka – kl. I,
Agata Kusz – kl. I,
Łukasz Król – kl. I,
Marcelina Jackowska – kl. I,
Joanna Długaszewicz – kl. I,
Alicja Domańska – kl. I,
Jakub Mętlak – kl. III,
Natalia Szdzuij – kl. III,
Kinga Kroll – kl. III,
Oliwia Nowak – kl. III,
Weronika Ziembikiewicz – kl. III,
Weronika Jendrzejek – kl. III,

W KATEGORII „WIOSNA” WYRÓŻNIONO:

kl. IV – VI :
Sandra Szymańska – kl. VI  SP Dziembowo,
Dagmara Młynarek  – kl. IV  SP Dziembowo,
Zuzanna Schur – kl. IV  SP Morzewo,
Weronika Popowska – kl. V SP Morzewo,
Nikola Cieślik – kl. VI SP Kaczory,
Agata Andrzejczak – kl. V SP Śmiłowo,
Dominika Maślanka – kl. IV  SP Morzewo,
Kinga Kowalska – kl. IV SP Morzewo,

klasy gimnazjalne:
Monika Kowalska – kl. III,
Jakub Nowak –  kl. II,
Karolina Suśniak – kl. III,
Patrycja Wikariak – kl. III,
Sandra Cieślak – kl. II,
Zofia Plata – kl. II,
Natalia Przewoźniak – kl. I,
Katarzyna Zwierzyńska – kl. III,
Katarzyna Kaźmierczak – kl. III,
Sylwia Kowalska – kl. III,

W KATEGORII „STROIK WIELKANOCNY” NAGRODZONO:

Kat. I – szkoły podstawowe

I miejsce – Oskar Mrotek – kl. V SP Śmiłowo,
Wyróżnienie:
Aleksander Górka – kl. II Śmiłowo,
Martyna Długaszewicz – kl. IV SP Śmiłowo,
Kacper Kwiatkowski – kl. IV SP Śmilowo,
Martyna Maternowska – kl. VI SP Śmiłowo,
Szymon Król – kl. IV SP Śmiłowo,
Katarzyna Kryger – kl. IV SP Kaczory,
Alicja Kryger – kl. VI SP Kaczory,
Klaudiusz Piotrowski – kl. III SP Kaczory,
Julia Wład – kl. IV SP Śmiłowo,
Wiktoria Tomaszewska – kl. III SP Kaczory,
Emilia Oleszczyk – kl. V SP Kaczory,

Kat. II – gimnazjum:
I miejsce – Anna Łapaczyńska – kl. II Gimnazjum,
Wyróżnienie:
Michalina Makowiecka – kl. III Gimnazjum,
Julia Kozera – kl. I Gimnazjum,
Oliwia Romanów – kl. II Gimnazjum,
Martyna Jagodzińska – kl. III Gimnazjum,
Dawid Hebel – kl. II Gimnazjum.

fot. Izabela Skwirowska

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)