XVII GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

XVII GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

25 kwietnia na sali GOK odbyły się przesłuchania w XVII  Gminnym Festiwalu Piosenki Szkolnej i Przedszkolnej. Jury po przesłuchaniu kilkudziesięciu utworów postanowiło nagrodzić:

w I kategorii wiekowej – dzieci w wieku przedszkolnym

WYRÓŻNIENIA:

  • MAŁGORZATA JASIŃSKA, JULIA OBROWSKA, BARTŁOMIEJ MATUSZAK, MACIEJ WITT – „DAJ MI RĘKĘ TATO”- PRZEDSZKOLE W DZIEMBOWIE

  • FABIAN GAPIŃSKI, NIKODEM GRUNTKOWSKI, KACPER STEFANIAK, DOMINIK WEYER- „MASZERUJE WIOSNA”- PRZEDSZKOLE W MORZEWIE

  • DIANA CIEPLUCH, GABRIELA MISIAK, ADAM SIKORA – „ZIEMIA- WYSPA ZIELONA” PRZEDSZKOLE W MORZEWIE

  • ZUZANNA WAJER, ZUZANNA ADAMCZEWSKA, OLIWIA GÓRKA, HUBERT DŁUGASZEWICZ – „WESOŁA RODZINKA” PRZEDSZKOLE W ŚMIŁOWIE

  • MARTYNA DURECKA, ROKSANA SKOWROŃSKA, MARTA SAWCZAK, MAJA RUSZKIEWICZ, MILENA MICHAŁEK, ZOSIA MAŁEK, NADIA JEDYNAK, JULIA BIEDROŃ, ALICJA KOŃCZAK, WIKTORIA CHRUSZCZEWSKA, JULIA ŁOJEWSKA- „PRZYJACIEL PRZEDSZKOLAKÓW” PRZEDSZKOLE W KACZORACH

  • MAJA KOWALSKA, ZOFIA DEREK, AMELIA KOPERTOWICZ, NADIA KOZERA, ALEKSANDRA MAŚLANKA, KINGA GOŁOTA, OLIWIA PIOTROWSKA, ZUZANNA PRZYBYŁ, NIKOLA KACZMAREK- „IDZIEMY DO ZOO”- PRZEDSZKOLE W KACZORACH

  • FRANEK ZYCH, BARTEK KORNAGA, OLIWIER WIECZOREK, ANTEK WIECZOREK, WIKTOR WOLSKI –„PAN ALFABET” PRZEDSZKOLE W KACZORACH

  • MAJA TWARDOWSKA, KORNELIA BOCHYŃSKA, MAJA BANASIK, OLIWIA GAPIŃSKA, EWA PIOSIK, MARTA RAJEK – „ PIOSENKA DLA SUPEŁKA” PRZEDSZKOLE W KACZORACH

  • ZUZANNA KUBIAK- „JAMNICZEK” PRZEDSZKOLE W RZADKOWIE

w II kategorii wiekowej – kl. I-III:

  • I miejsce – FILIP JAWORSKI –„ DNI, KTÓRYCH NIE ZNAMY” – kl. II SP DZIEMBOWO,

  • II miejsce – MARCELINA PIOTROWSKA– „ NA CZTERY I NA SZEŚĆ” – kl. I SP KACZORY,

  • III miejsce – DOMINIKA RATKA, LENA WEŁNIC, MARTYNA DOBOSZ– „NIE MA DNI BEZ TYGODNIA- kl.III SP KACZORY

wyróżnienia:

  • NIKODEM GRAJCZAK – „PACHNĄCA WIOSNA” – kl. I SP ŚMIŁOWO,

  • ALEKSANDRA KRZYŻANIAK, ZOFIA KAROLCZAK, EMILIA MILACHOWSKA, WIKTORIA JAWORSKA, MARTYNA NOWAK, AMELIA SIDOROWICZ – „ODKRYWCY MUZYKI” – kl. III SP ŚMIŁOWO,

  • DOMINIKA RATKA – „DIETA WARZYWNA” – kl. III SP KACZORY,

w III kategorii wiekowej – kl. IV-VII:

  • I miejsce – JOANNA DŁUGASZEWICZ – „DESZCZOWA BOSSA NOVA” – kl. V SP ŚMIŁOWO,

  • II miejsce – JOANNA DŁUGASZEWICZ, NATALIA SZDZUIJ + CHÓREK – „CHODŹ POMALUJ MÓJ ŚWIAT” – kl. V-VII SP ŚMIŁOWO,

  • III miejsce –JULIA SZYMAŃSKA– „ NIEPODLEGŁOŚĆ” – kl. VI SP KACZORY,

wyróżnienia :

  • HANNA KAROLCZAK – „TEJ HISTORII BIEG”– kl. VI SP ŚMIŁOWO

  • NATALIA SZDZUIJ, JULIA SZCZEPANIAK, AGATA MATERNOWSKA, HANNA KAROLCZAK, OLIWIA ZIELIŃSKA, ALICJA GÓRKA, KINGA KROLL, JOANNA DŁUGASZEWICZ, OLIWIA NOWAK, KATARZYNA PAWŁOWSKA- „DAMĄ BYĆ” – kl. V-VII SP ŚMIŁOWO,

  • KINGA KROLL, NATALIA SZDZUIJ, KATARZYNA PAWŁOWSKA, OLIWIA NOWAK + CHÓREK – „CO NAM W DUSZY GRA” – kl. VII SP ŚMIŁOWO,

  • ZUZANNA ZAKRZEWSKA – „ŚPIEWAM I TAŃCZĘ” – kl. IV SP DZIEMBOWO.

  • AGATA SZYMAŃSKA – „KASZTANY” – KL. IV SP DZIEMBOWO

  • WIKTORIA PIEPIORA- „TO NIE JA” – KL. V SP DZIEMBOWO

Wszyscy laureaci zostali zaproszeni na koncert, który odbył się 3 maja, gdzie otrzymali dyplomy i nagrody.

fot. Monika Zenel

 

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)