XVII GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PISANKA”

XVII GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PISANKA”

Celem Gminnego Konkursu „Moja Pisanka” jest pielęgnowanie ludowych tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz promowanie dziecięcej twórczości artystycznej. Na konkurs wpłynęło 108 prac.
Dnia 25 marca 2015 r. jury postanowiło wyróżnić:

 I KATEGORIA WIEKOWA – „MOJA PISANKA”:

Szkoła Podstawowa Śmiłowo
Agata Kusz l. 9
Alicja Domańska l. 9
Łukasz Król l. 9
Joanna Długaszewicz l. 9
Amelia Górka l. 7
Antonina Pawłowska l. 7
Jakub Domański l. 7
Tomasz Mętlak l. 7
Błażej Sieczka l. 7
Julia Szarek l. 7
Kacper Mróz l. 7
Karol Kościański l. 7
Karolina Gruszczyńska l. 7
Dorota Hammling l. 7
Monika Fąs l. 7
Marta Pufahl l. 7

Szkoła Podstawowa Morzewo
Wiktoria Weyer l. 9
Szymon Polachowski l. 8
Krzysztof Luck l. 8
Paulina Grunwald l. 9
Oliwia Karowska l. 9
Krzysztof Polachowski l. 7
Kamila Perska l. 9
Kacper Czyżykowski l. 7
Natalia Kozera l. 7
Nikola Szmyt l. 8

Szkoła Podstawowa Dziembowo
Amelia Suchta l. 10
Agata Szymańska l. 7
Kinga Nowak l.7
Mikołaj Nowak l. 7
Patryk Dorsz l. 7
Wiktoria Piepiora l. 8
Milena Jaworska l. 7
Maja Krysiak l. 8
Jagoda Zgórska l. 8
Oliwia Zgórska l. 9
Jakub Mąka l. 7
Michalina Bobrzyńska l. 7
Julita Antosik l. 7

Szkoła Podstawowa Rzadkowo
Kornel Marcińczyk l.
Jakub Martenka l. 8
Dawid Dąbrowski l. 8

Szkoła Podstawowa Kaczory
Daria Martenka                    l. 9

II, III KAT. WIEKOWA – „WIOSNA”

Agata Andrzejczak                  l. 12    Szkoła Podstawowa Śmiłowo
Kacper Gruszczyński              l. 12    Szkoła Podstawowa Śmiłowo
Helena Karolczak                    l. 12     Szkoła Podstawowa Śmiłowo
Weronika Popowska               l. 13    Szkoła Podstawowa Morzewo
Weronika Huchrak                 l. 12    Szkoła Podstawowa Morzewo
Dawid Walczak                        l. 10    Szkoła Podstawowa Dziembowo
Sandra Nowak                         l. 15    Gimnazjum
Julia Tecław                             l.14     Gimnazjum
Jakub Nowak                           l. 15    Gimnazjum
Olga Januchowska                  l. 14    Gimnazjum
Patrycja Spirra                         l. 15    Gimnazjum
Marek Giers                             l. 15    Gimnazjum
Magdalena Pioch                    l. 16    Gimnazjum

 

 

W kategorii „Stroik Wielkanocny” nagrodzono:

Kat. I kl. IV – VI

 

I miejsce:

Martyna Jaśniak                     – SP Dziembowo, kl. IV
Krzysztofa Radka                    – SP Kaczory, kl. IV
Kinga Kroll                              – SP Śmiłowo, kl. IV
Kacper Kwiatkowski              – SP Śmiłowo, kl. V

 

Wyróżnienia:

Paulina Kledzik                        – SP Dziembowo, kl. VI
Dominika Encminger             – SP Kaczory, kl. IV
Kacper Gruszczyński              – SP Śmiłowo, kl. IV
Jakub Mętlak                           – SP Śmiłowo, kl. IV
Oskar Mrotek                           – SP Śmiłowo, kl. VI

Kat. II  kl. gimnazjalne

 

Wyróżnienia:

Wiktoria Zabłocka                   – kl. II
Joanna Jackowska                  – kl. II
Błażej Kościański                     – kl. III
Wojciech Piosik                        – kl. III
Karina Klimaszewska              – kl. II
Mikołaj Łapaczyński                – kl. II
Dominika Bethke                     – kl. III
Błażej Urbaniak                        – kl. II
Maria Pietrzak                          – kl. II
Weronika Siekiera                    – kl. II
Natalia Rogacka                        – kl. II
Dominika Kubacka                  – kl. II

Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy odbyło się w sali Gminnego Ośrodka Kultury 1 kwietnia 2015 r.

fot.: Izabela Skwirowska

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten wpis

UWAGA - ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

Informujemy, że w związku z Państwa sugestiami, zmieniliśmy godzinę ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH w II tygodniu FERII.

Zajęcia odbędą się we wtorek w godzinach 14.30-16.00. Za podpowiedź dziękujemy ;-)