XXI GMINNY FESTIWAL PIOSENKI SZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ

XXI GMINNY FESTIWAL PIOSENKI SZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ


19 kwietnia w CKK miała miejsce 21 edycja Festiwalu Piosenki Szkolnej i Przedszkolnej. W tym roku to ponad 40 prezentacji solistów i zespołów wokalnych przedszkolaków oraz uczniów klas 1-8 szkół podstawowych z terenu gminy.

Choć występ na scenie z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem, przy udziale licznej publiczności może być onieśmielający, wszyscy uczestnicy poradzili sobie z tremą doskonale. Swoboda sceniczna, dobre przygotowanie wokalne, pasujące do piosenek stroje, to mocne strony tegorocznych prezentacji.

Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczycieli i rodziców, którzy wspierali małych artystów zarówno
w trakcie przygotowań jak i w czasie samego festiwalu.

Laureaci konkursu mieli okazję zaprezentować się szerszej publiczności w ramach koncertu laureatów 1 maja na stadionie sportowym w Śmiłowie.

Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych prezentacji.

W kat. przedszkola:

I miejsce – Amelia Rekowska „Powiedziała mi to lala” – Przedszkole Publiczne w Śmiłowie

II miejsce – Bryan Nitka, Lena Zdun „Gra w kolory” – Przedszkole Publiczne w Dziembówku

III miejsce – Liliana Rozpłoch „Zostań moją przyjaciółką” – Przedszkole Publiczne w Kaczorach

Wyróżnienie:

Liliana Michalska „Krecik” – Przedszkole Publiczne w Zelgniewie;

Mia Dzięcielewska, Zofia Pikowska „Słońce świeci dla wszystkich dzieci” – Przedszkole Publiczne w Dziembówku;

Julia Jackowska, Nikodem Nowak, Szymon Kowalczyk „Polska to mój kraj” – Przedszkole Publiczne w Dziembowie;

Alicja Szak, Anastazja Kończak, Amelia Kończak „Maszeruje wiosna” – Przedszkole Publiczne w Kaczorach;

Inga Gruenke, Hanna Fornal „Emocje” – Przedszkole Publiczne w Śmiłowie.

W kat. klas I i II:

I miejsce – Antoni Kubacki „Mariackie hejnały” – SP im. Powstańców Wielkopolskich w Dziembowie

II miejsce – Laura Kordek „A ja wolę moją mamę” – Studio Piosenki CKK

III miejsce – Oliwia Gruenke „Dzieciak postępowy” – SP im. Straży Granicznej II Rzeczpospolitej w Śmiłowie

Wyróżnienie:

Maja Misiak „Świat w kolorach” – SP im. Powstańców Wielkopolskich w Dziembowie;

Nikola Gładych, Rozalia Tatera, Wiktoria Żmijewska, Aleksandra Maluga, Laura Kordek, Ignacy Gruenke, Oliwia Szczepaniak, Leon Górka, Antoni Peksa, Oliwia Kuroń, Filip Pilarz „Piosenka młodego patrioty” – SP im. Straży Granicznej II Rzeczpospolitej w Śmiłowie;

Maja Gawron, Antoni Kozłowski, Cyryla Kűhn, Zofia Piotrowska, Zofia Zenel „Witajcie w naszej bajce” – SP im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach.

 

W kat. klas III i IV:

I miejsce – Małgorzata Deresz „Coś mnie nosi” – SP im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach

II miejsce – Stanisław Rajek „Choć nie znam Pana ani Pani” Studio Piosenki CKK

III miejsce – Zuzanna Banasik „Szklana pogoda” – SP im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach

Wyróżnienie:

Agata Witkowska „Krakowski rynek”, Kinga Gapińska „Moja wesoła rodzinka” – SP im. Powstańców Wielkopolskich w Dziembowie;

Lena Durecka, Oliwia Fonferek, Magdalena Kurzajczyk, Nadia Maślanka, Amelia Ćwiklińska, Jakub Łęcki „Pod wspólnym niebem” – SP im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach;

Hanna Wolska „Pies fajny jest” Studio Piosenki CKK.

W kat. klas V, VI:

I miejsce – Zuzanna Kubiak „Szukaj mnie” – SP im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach;

II miejsce – Maja Banasik „Mówiłam żartem” – SP im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach;

III miejsce – Ewa Piosik „Miłość rośnie wokół nas” – SP im. Św. Jana Pawła II w Kaczorach

Wyróżnienie:

Marta Sawczak „Każdy ma talent”

W kat. klas VII, VIII:

Wyróżnienie:

Nikodem Grajczak „Nie płacz Ewka” – SP im. Straży Granicznej II Rzeczpospolitej w Śmiłowie.

 

 

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *