DZIEŃ DZIECKA W KACZORACH 2022

DZIEŃ DZIECKA W KACZORACH 2022


Dzień dziecka w Kaczorach 29 maja zapamiętamy nie tylko z powodu pięknej pogody, ale również niezapomnianych wrażeń artystycznych i beztroskiej zabawy. W części artystycznej zaprezentowały się dziewczęta ze Studia Piosenki działającego przy naszym centrum kultury oraz zespół w składzie Beata Przybylska i Beata Zdunek pod nazwą „Betty Family”. Panie znakomicie zaprezentowały repertuar piosenek dla dzieci oraz poprowadziły uczestników przez niezliczoną ilość zadań zręcznościowych. Wszystko oczywiście przy starannie dobranej muzyce.

W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć też dmuchańców, waty cukrowej i zabawek dla młodszych i starszych. W trakcie występów, aktywne również było koło PZW Kaczory. Na stadionie LZS ogłoszono wyniki zawodów spławikowych, które odbywały się przed południem.
Dyplomy, statuetki i nagrody wręczano, nagradzając m.in. największą i najmniejszą złowioną rybę. Dla wszystkich zaś obecnych na wydarzeniu przeprowadzono zawody w rzucie do tarczy Arenberga. W grze wzięło udział ponad 16 par (dziecko i opiekun). Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami.

Wszystkim uczestnikom, dziękujemy za wspólne spędzony czas i zachęcamy do śledzenia naszej strony www i profilu Facebook. O kolejnych wydarzeniach powiadomimy niebawem.

Udostępnij ten wpis